Apie mus

„Twinsbet” arena – tai  pirmoji Lietuvoje tarptautinio lygio universali arena, kurioje vyksta didžiausi ir svarbiausi šalies pramoginiai, sporto ir verslo renginiai: pasaulinio garso ir vietinių žvaigždžių koncertai, tarptautinės įvairių sporto šakų varžybos, pasirodymai, teatro spektakliai, verslo seminarai ir kongresai.

„Twinsbet” arenoje koncertus rengė tokios pasaulinio garso grupės ir atlikėjai kaip „Metallica“, Ed Sheeran, Snoop Dogg, „Depeche Mode“, Kylie Minogue, „Backstreet Boys“, Avril Lavigne, „Linkin Park“, Lana Del Rey, David Guetta, Enrique Iglesias ir šimtai kitų.

Universalumu išsiskiriančioje renginių erdvėje taip pat vyko krepšinio, ledo ritulio ar salės futbolo čempionatai, septyniskart viešėjo didžiausias pasaulio cirkas „Cirque du Soleil“, buvo rengiami teatro spektakliai, miuziklai, apdovanojimų ceremonijos, madų šou, parodos, kino filmų ir televizijos projektų filmavimai ar Lietuvos saugumo tarnybų pratybos ir daugybė kitų renginių.

Pasitikdama 20-ąjį jubiliejų, arena investavo beveik 11 mln. eurų atsinaujinimui. Beveik metus trukusio projekto metu atnaujinta daugybė pastato sričių, tačiau didžiausias dėmesys skirtas akustikos, apšvietimo ir lankytojų patirties tobulinimui. 2023 metais arenai suteiktas tarptautinis tvariųjų pastatų BREEAM sertifikatas su 74,6 proc. įvertinimu „Excellent“ kategorijoje, kuo gali pasigirti tik apie dešimtadalis sertifikatą turinčių pastatų pasaulyje.

Arenos dydis

Arenos ilgis
105
Arenos plotis
83
Penkių arenos lygių bendras plotas
20 000 kv. m
Arenos tūris
virš200 000 kub. m

„Twinsbet“ arena buvo pastatyta vos per 12 mėnesių ir savo duris lankytojams atvėrė 2004 m. spalio 30 dieną. Areną projektavo „Jungtinės architektų dirbtuvės“ ir tarptautinė architektų bendrovė „Stadium Consultants International“, kurie yra pripažinti arenų ekspertai visame pasaulyje.

Įdomūs faktai

Kondicionavimo galia
Arenoje sumontuotų kondicionavimo įrengimų galia – 2 480 kW. Šie įrengimai galėtų efektyviai vėdinti daugiau kaip 310 standartinių dviejų kambarių butų;
Elektros prietaisų galia
Maksimali arenoje įrengtų elektros prietaisų galia – 5 200 kW. Tiek elektros galėtų apšviesti apie 300 km gatvių;
Šiluminis mazgas
Arenos šiluminis mazgas (7 230 kW) galėtų šildyti apie 535 standartinius dviejų kambarių butus;
Vėdinimo sistema
Visu pajėgumu (337 900 m³/h) veikianti arenos ventiliacijos sistema orą pastate visiškai pakeičia kas 26 minutes;

Twinsbet arena

Metų sporto statinys
2004 m. arena buvo pripažinta Lietuvos metų sporto statiniu;
Europos krepšinio čempionatas
2004 metais laimėjo teisę rengti 2011 m. Europos vyrų krepšinio čempionatą.
Superbrands titulas
2007 m. pabaigoje, tarptautinis prekių ženklų arbitras "Superbrands" pripažino Twinsbet areną kaip vieną vertingiausių prekės ženklų Lietuvoje.
BREEAM sertifikatas
2023 m. gautas BREEAM Excellent sertifikatas

Aktualu

Reklama arenoje
Naudokite programelę